W naszej ofercie posiadamy świeżo po remoncie trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w kamienicy. Mieszkanie
Obecny układ mieszkania został zmieniony w celu poprawy jego funkcjonalności. Obecnie mieszkanie podzielone zostało na dwie strefy tzw. dzienną i prywatną. w skład, pierwszej wchodzi salon połączony z kuchnią, natomiast pozostała część tworzą dwie sypialnie przedpokój i łazienka z wc o łącznej powierzchni 55,89 m2. Podczas gruntownego remontu zostały wymienione wszystkie instalacje elektryczne i hydrauliczne. Ściany zostały wy-gipsowane i pomalowane na biało, na podłogach w całym mieszkaniu położona została podłoga z wysokiej klasy paneli o klasie ścieralności AC5. Wymienione zostały wszystkie okna na 3 szybowe energooszczędne, dodatkowo w sypialniach są zamontowane rolety zewnętrzne. Wstawione zostały nowe drzwi wejściowe oraz wewnętrzne.Nowa zabudowa meblowa wykonana przez stolarza w ramach której zrobił kuchnie na wymiar, szafę w przedpokoju oraz garderobę. W kuchni zamontowano już wszystkie potrzebne sprzęty takie jak: kuchenka, płyta indukcyjna, lodówka z zamrażarką oraz zmywarka. Łazienka została wyłożona bardzo dobrej klasy hiszpańskimi płytkami, oraz urządzona w tonacji pasującej do reszty mieszkania.
Mieszkanie jak i ciepła woda jest z ogrzewania miejskiego. Idealna propozycja dla rodziny lub jako mieszkanie na start. Możliwość bezpłatnego parkowania bezpośrednio pod kamienicą.
Wszystkie media z sieci miejskiej
INFORMACJE DODATKOWE:
Forma własności: własność
Liczba pokoi: 3
Numer piętra: 2
Liczba pięter: 3
Wysokość czynszu: 395,00 zł
Cena ofertowa : 368.000,00 zł
Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: Janusz Laskowski, nr licencji 5701,
tel. kom: 602pokaż telefon
Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu będącego aktualnie najkorzystniejszą ofertą na rynku dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta.
Opis oferty został dokonany na podstawie oględzin nieruchomości i/lub informacji przekazanych przez właściciela. Opis oferty może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C

